fbpx

Apie mus

UAB „LHP LT“ – oficialūs „Brofer“ rekuperatorių ir jų įrangos atstovai visoje Lietuvoje užsiimantys didmenine prekyba. Turime sandėlius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kuriuose palaikome itin platų asortimentą tiek rekuperatorų, tiek medžiagų skirtų jam įrengti.
Tiekiame greitai ir operatyviai įvairius rekuperatorius ir medžiagas skirtas jų įrengimui. Siūlomas asortimentas labai platus, todėl rasime vėdinimo sistemos sprendimą kiekvienam Jūsų vystomam projektui, pasidalinsime visa sukaupta patirtimi sprendžiant techninius ir dizaino klausimus sėkmingam užduočių įgyvendinimui.
Didelio efektyvumo sistemos

Kodėl rinktis mus

img

Ventiliacija

Esame vieninteliai oficialūs „Brofer“ rekuperatorių atstovai visoje Lietuvoje, teikiame itin kokybiškas ventiliacines medžiagas.

Lanksčių Ortakių Sistema

Tiekiame lanksčius, 100 % antistatinius, antibakterinius, antigrybelinius ortakius, kurie yra pripažinti pasaulyje gerai žinomu Sanitized sertifikatu.

FASTPIPE vamzdžiai

Naujiena! FASTPIPE lankstūs kondicionierių vamzdžiai itin greitam ir kokybiškam montavimui

Inovatyvūs Dizaino Sprendimai

Plyšiniai,kvadratiniai, apvalūs difuzoriai Jums, siekiant užtikrinti, kad namų erdvė taptų dar jaukesnė ir gražesnė.

Kodėl reikalingas rekuperatorius?

"Brofer"

Oro, kuriuo kvėpuojame namuose, kokybė dažnai krenta dėl įvairių teršalų, kurie taip pat sukuria ir nemalonų kvapą, daro neigiamą įtaką mūsų sveikatai. Dažų, alkoholio garai, dulkės – tai tik keletas pagrindinių teršalų, kurie „gyvena“ kartu su mumis, nes negalime atskirti jų nuo kvėpuojamo oro. Šią problemą stengiamės spręsti atidarę langus, duris, sudarome skersvėjus, atsiranda didelė tikimybė peršalti. Tuo pačiu žiemą sukuriame ir didelius šilumos nuostolius, didiname šildymo sąskaitas. Šioje vietoje gali padėti naujos technologijos, sukurtos tam, kad taupytų energiją ir pakeistų žodžio „oras“ sąvoką. „Brofer“ rekuperatoriai su plokšteliniais priešpriešinių oro srautų šilumokaičiais pašildo patenkantį į mūsų aplinką orą, taupo šilumą, filtruoja orą, gerina gyvenimo kokybę ir sukuria pridėtinę vertę Jūsų nekilnojamam turtui.